Izgatavošana

Esošajiem logiem un durvīm nepieciešams remonts.

Diemžēl daudzi esošie koka logi ciešs no puves un tādējādi tie prasa biežu remontu un pārkrāsošanu, līdz ar to papildus laika patēriņu un izdevumus. PVC logiem un durvīm nav nepieciešama tāda apkope, prasot tikai nedaudz laika to notīrīšanai.
Uzlabot mājas vai dzīvokļa ārējo izskatu.

Jaunie logi ievērojami uzlabo telpas iekšējo un ēkas ārējo izskatu.
Drošības sajūta.

To nodrošina uzlabotā pretuzlaušanas furnitūra un augstākas drošības stiklu izmantošana pret nevēlamu viesu potenciālu ielaušanos Jūsu mājoklī.
Labākas siltumizolācijas īpašības.

Vai Jūsu aizkari plīvo pie vēja brāzmām? Vai nāk vēsums no logiem? Vai lietus laikā ūdens sūcas iekšā caur vecajiem logiem? Jaunā dizaina PVC logi un durvis veiksmīgi atrisina šo problēmu, un to ir pierādījusi prakse jau vairāk kā 5 gadus.
Samazināts trokšņa līmenis.

Vai Jūs dzīvojat pie ceļiem vai ielā, kur ir visai intensīva satiksmes – tramvaju, trolejbusu, automašīnu – plūsma? Vai lielais troksnis Jūs bieži nenokaitina, kad vēlaties klusumu? Jaunie PVC profili un divu stiklu pakete spēj ievērojami samazināt troksni caur logiem, lai Jūsu mājoklis būtu klusāks.
Enerģijas ekonomija.

Jaunie PVC logi un durvis nodrošina daudz labāku siltumizolāciju salīdzinājumā ar vecajiem logiem, un līdz minimumam samazina caurvēju. Tādējādi jaunie logi un durvis palīdz Jums ekonomēt līdzekļus, samazinot izdevumus apkurei.